Doprava nad 599 Kč zdarma. Platby na dobírku, převodem, online.

Jak spárovat Apple Watch s iPhonem?

apple-watch-iphoneSamotné spárování Apple Watch s vaším iPhonem je poměrně snadné a bezproblémové. S tímto návodem vám ukážeme kroky, jak propojit tyto dvě zařízení a začít využívat výhod a funkce Apple Watch.

1. Aktualizujte svůj iPhone

Začněte tím, že zkontrolujete, zda má váš iPhone nainstalovanou nejnovější verzi operačního systému iOS. Jestliže ne, přejděte do sekce "Nastavení" na svém iPhone a vyberte "Obecné", následně "Aktualizace softwaru" a proveďte aktualizaci, pokud je k dispozici.

2. Zapněte Bluetooth

Apple Watch se spáruje s vaším iPhone pomocí technologie Bluetooth. Ujistěte se, že máte Bluetooth zapnutý na svém iPhone. Tuto funkci můžete snadno aktivovat přejít do "Nastavení" a klepnout na "Bluetooth" a přesvědčte se, že je zapnutý.

3. Zapněte Apple Watch

Nové Apple Watch můžete zapnout stisknutím tlačítka na pravém boku hodinek. Po zapnutí budete vyzváni, abyste vybrali jazyk a následně svůj region.

4. Držte hodinky poblíž iPhonu

Po zapnutí Apple Watch držte hodinky v blízkosti vašeho iPhonu. Uvidíte na iPhonu zprávu, která vás vyzve, abyste spárovali hodinky s telefonem. Pokud se tato zpráva nezobrazí, můžete hodinky spárovat ručně. Otevřete aplikaci "Apple Watch" na vašem iPhonu a klepněte na "Spárovat nové hodinky." Postupujte podle pokynů na obrazovce.

5. Nastavte hodinky

Po úspěšném spárování budete vyzváni, abyste provedli konfiguraci vašich hodinek. Nastavte svůj Apple ID, preferovaný jazyk, zapněte funkci "Najdi můj iPhone" a vytvořte heslo. Po dokončení tohoto kroku můžete začít využívat své nové Apple Watch.

6. Stáhněte aplikace

Po úspěšném spárování můžete stáhnout aplikace z App Store přímo na vaše hodinky. Můžete si vybrat z mnoha aplikací, které zlepší funkcionalitu vašich hodinek, jako jsou zdraví a fitness aplikace, komunikační nástroje a mnoho dalších.

7. Začněte používat své hodinky

Po dokončení všech kroků budete mít plně funkční Apple Watch připravené k použití. Můžete si zkontrolovat notifikace, sledovat svůj zdravotní stav, komunikovat s přáteli a mnohem více.

Spárování Apple Watch s iPhonem je snadný proces, který by neměl trvat dlouho. S touto kombinací zařízení můžete využít mnoho užitečných funkcí a výhod, které Apple nabízí. Nezapomeňte pravidelně aktualizovat software na obou zařízeních, abyste mohli využívat všechny novinky a zlepšení, které Apple přináší.

ireminky-banner