Doprava nad 599 Kč zdarma. Platby na dobírku, převodem, online.

Kožené řemínky na Apple Watch

Kožené řemínky a pásky na Apple Watch jsou oblíbeným doplňkem a změnou oproti klasickému silikonovému řemínku. K dispozicí je mnoho barev i variant a každý si tam najde to své. Výhodou kožených pásků na Apple Watch je jejich univerzálnost. Hodí se jak do společnosti, tak ke sportování.

[STOP]

Nejčastěji jsou řemínky vyrobeny z pravé kůže - ta je velice kvalitní a bytelná, nehrozí tedy přetržení čí poškození jako u silikonových řemínků.

V jakých velikostech jsou kožené řemínky k dispozici?

K dispozici jsou pro všechny druhy Apple Watch dle série: 1/2/3/4/5/6/7/8/9/SE/ULTRA, či dle rozteče: 38/40/41/42/44/45 a 49mm

Jak vybrat kožený pásek pro Apple Watch?

Důležité je si uvědomit jakým způsobem budete své Apple Watch využívat. Jestliže vám jde pouze o běžné nošení či sport (lze použít filtr), zcela jistě Vám budou stačit základní a levnější modely. 
Pokud je potřeba mít hodinky pro obchodní schůzky, doporučujeme dražší a luxusnější modely.
Styl zapínání je také důležitý, chcete svůj kovový řemínek zapínat na magnet či klasickou přezku?

Jakou barvu a šířku preferujete?

K dispozici je několik slim modelů, které jsou charakteristické zúženým řemínkem - ty vypadají elegantně avšak hodí se primárně pro ženy. Pro muže jsou k dispozici masivní kožené řemínky - ty vyjadřují sílu a maskulinitu svého majitele. Chcete hladký, lesklý či semišový povrch? I takové varianty u nás naleznete.

Jak o kožený řemínek pečovat?

Kožené řemínky nejen pro Apple Watch, ale pro všechny ostatní druhy chytrých hodinek, je nutné také udržovat. Nebojte - údržba není nijak náročná, avšak doporučujeme ji nezanedbat.

  1. Pot
    Během nošení bude Váš kožený řemínek vystaven několika vlivům, například potu - z toho důvodu je potřeba jej nezapínat úplně na těsno, vždy by mělo být možné mezi řemínek a zápěstí strčit aspoň malíček.
  2. Nečistoty
    Řemínek je potřeba utřít vlhkým hadříkem s kapkou mýdla - umyjeme celý řemínek a nejen znečištěnou část.
  3. Vlhkost
    Kožený řemínek nesušíme fénem, topením či na slunci. Necháme jej přirozeně uschnout. 
52 položek celkem