Doprava nad 599 Kč zdarma. Platby na dobírku, převodem, online.

Ochranná skla na Apple Watch

Ochranná skla pro Apple Watch paří mezi základní bezpečnostní prvky k zařízení. Můžete tak předejít poškrábání či vážnému poškození displeje, který je velice křehký. Oprava poškozeného displeje se může prodražit. "Tvrzené sklo", jak je nazývána spíše hydrogelová fólie, dostatečně ochrání Apple Watch před poškrábáním a lehkým nárazem. Často se stává, že se zápěstím někde zavadíme, projedeme nešikovně přes tvrdší materiál a podobně. 

[STOP]

Na jaké typy Apple Watch naleznete ochranná skla?

Naše nabídka pokrývá všechny druhy a velikosti Apple Watch. Modely 1/2/3/4/5/6/7/8/9/SE/ULTRA/ULTRA 2 a šířky 38/41/42/44/45 a 49. Níže naleznete rozcestník nevyhledávanějších velikostí, modelů a kombinací:

Jak vybrat ochranu pro Apple Watch? 

Pro základní ochranu poslouží fólie. Ty se prodávají po jednom, třech a pěti kusech. Doporučujeme zakoupit fólií více. Přece jen se jedná o spotřební materiál, který je potřeba po nějakém čase vyměnit, aby opět plnil svou funkci. Fólie dostatečně ochrání přes poškrábáním, ne však již před lehkým nárazem.

Pokročilejší ochranu nabídne již zmíněné sklíčko neboli hydrogelová fólie. Je mnohem širší a přesto nijak neovlivní funkci dotykového displeje. Ochranné tvrzené sklo pro Apple Watch poslouží velice dobře také jako ochrana před lehkým nárazem. Skla se prodávají po jednou, dvou a třech kusech. 

3 položek celkem